[FLASH OBJECT]
 
 
  Strona główna
Witamy

 Image 

 Witamy na stronach Oddziału Białostockiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością i historią.


 
Ośrodek Rzeczoznawstwa SEP
Zapraszamy do skorzystania z oferty Ośrodka Rzeczoznawstwa Oddziału Białostockiego SEP. Więcej informacji tutaj.
 
Zapraszamy na wycieczkę do Chin Wejście smoka
Informujemy, że pod patronatem Oddziału Białostockiego SEP organizowana jest wycieczka do Chin w terminie 10.10.2018 – 22.10.2018 w wyjściowej cenie 5479 zł/osoba. Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się do Biura Oddziału SEP tel. 857428524 w terminie do 9 marca 2018 r. Program wycieczki tutaj .
 
Zaproszenie na wycieczkę Energetyczne Czechy i Austria
Informujemy, że w 2018 r. pod patronatem Oddziału Białostockiego SEP organizowana jest 5-dniowa wycieczka autokarowa do Czech i Austrii pt. „Energetyczne Czechy i Austria”. W programie m.in. jest zwiedzanie elektrowni atomowej Dukovany w Czechach, elektrowni wodnych w Austrii i ekologicznej elektrociepłowni w Wiedniu, a także wielu ciekawych miejsc w Czechach i Austrii, a w tym Pragi i Wiednia. Termin wycieczki 19-23 września 2018 r., a podstawowy koszt udziału 1.490 zł/osoba. Zgłoszenia przyjmuje Biuro Oddziału do 16 marca 2018 r. Więcej informacji tutaj .
 
Informacja o szkoleniu
Ośrodek Szkolenia Oddziału Białostockiego SEP prowadzi szkolenia nt. "Przygotowanie do samodopuszczania na pracę przy urządzeniach energetycznych PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok przez podmioty zewnętrzne". Celem kursu jest zapoznanie szkolonego z procedurami obowiązującymi w PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok. Kurs jest jednodniowy – 5 godzin wykładów i 4 godziny ćwiczeń.
 
 
 
Copyright © 2007 Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Białostocki
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Design by MedLAN & pixelpin.com