[FLASH OBJECT]
 
 
  Strona główna arrow Oddział Białostocki arrow Delegaci na WZDO 2018-2022
Delegaci na WZDO 2018-2022

Lista Delegatów na WZDO - kadencja 2018-2022

 

Lp. Nazwisko i imię Nazwa Koła
1. Sosnowski Mirosław Członek Honorowy SEP
2. Baranowska Halina Koło SEP przy ELTOR Białystok
3. Bardłowski Jan Krzysztof Koło Studenckie przy Politechnice Białostockiej
4. Bartoszewicz Andrzej PGE Dystrybucja RE Augustów
5. Bartuś Olga PGE Dystrybucja RE Białystok Miasto
6. Batruch Kazimierz Koło Oddziałowe nr 2
7. Bazyluk Zbigniew Koło Oddziałowe nr 5
8. Bogusz Dariusz PGE Dystrybucja Białystok Teren Koło w Łapach
9. Busłowski Jerzy Koło SEP przy APS S.A.
10. Charkiewicz Bogdan Koło SEP przy Elektrociepłownii Białystok S.A.
11. Dąbrowski Andrzej PGE Dystrybucja RE Białystok Miasto
12. Dąbrowski Grzegorz PGE Dystrybucja Oddział w Białymstoku
13. Grześ Andrzej Koło Oddziałowe nr 1
14. Hołdyński Grzegorz Koło SEP przy Politechnice Białostockiej
15. Hoszowski Mieczysław Koło Oddziałowe nr 5
16. Jasiński Wojciech PGE Dystrybucja Oddział w Białymstoku
17. Kalbarczyk Krzysztof Koło SEP przy ZETO S.A.
18. Kamińska Barbara Koło SEP przy Orange Polska SA
19. Kazarez Krzysztof Koło SEP przy Zespole Szkół Elektrycznych
20. Klimowicz Włodzimierz PGE Dystrybucja Białystok Teren Koło w Bielsku Podlaskim
21. Kłak Ryszard EmiTel Sp. z o.o.
22. Kobyliński Krzysztof Koło SEP przy Instytucie Energetyki Zakład Doświadczalny
23. Koczewski Kazimierz PGE Dystrybucja Białystok Teren
24. Kołłątaj Jerzy Koło Oddziałowe nr 1
25. Kosiński Wiesław Koło SEP przy Zespole Szkół Mechanicznych
26. Kozłowska Joanna Koło SEP przy Orange Polska SA
27. Krasnodębski Jarosław PGE Dystrybucja RE Sokółka
28. Krasowski Michał Koło SEP przy ELTOR Białystok
29. Kunda Adam Koło Studenckie przy Politechnice Białostockiej
30. Kuźmicki Stefan Koło SEP Służb Mundurowych
31. Lewczyk Jerzy EmiTel Sp. z o.o.
32. Leszczyński Jacek PGE Dystrybucja RE Augustów
33. Leszczyński Marcin Koło SEP przy EKTO Sp. zo.o.
34. Lisowski Tadeusz Koło Emerytów Energetyków
35. Litwińczuk Bolesław Koło SEP przy Orange Polska SA
36. Luto Mariusz PGE Dystrybucja Oddział w Białymstoku
37. Łapiński Leszek PGE Dystrybucja Białystok Teren Koło w Łapach
38. Łapiński Marek PGE Dystrybucja Białystok Teren Koło w Łapach
39. Łozowski Krzysztof PGE Dystrybucja Oddział w Białymstoku
40. Łukaszuk Marek PGE Dystrybucja Białystok Teren
41. Miłkowski Jacek PGE Dystrybucja Białystok Teren Koło w Bielsku Podlaskim
42. Misiukiewicz Andrzej PGE Dystrybucja Białystok Teren
43. Mroczkowska Halina Koło SEP przy Elektrociepłownii Białystok S.A.
44. Mytnik Paweł Koło Oddziałowe nr 4
45. Nizio Mateusz Koło SEP przy APS S.A.
46. Orłowski Bartłomiej PGE Dystrybucja Białystok Teren
47. Orzechowski Jan Koło SEP przy Elektrociepłownii Białystok S.A.
48. Paul Arkadiusz PGE Dystrybucja RE Białystok Miasto
49. Pawluk Bogumiła Koło SEP przy EKTO Sp. zo.o.
50. Pawluk Mirosław Koło Oddziałowe nr 1
51. Pietrzykowska Alina PGE Dystrybucja Białystok Teren Koło w Bielsku Podlaskim
52. Płazak Kazimierz Koło Oddziałowe nr 4
53. Poniatowski Józef Koło Oddziałowe nr 4
54. Potocki Waldemar EmiTel Sp. z o.o.
55. Radomska-Czalej Janina PGE Dystrybucja Oddział w Białymstoku
56. Reut-Jaworowski Sebastian PGE Dystrybucja Białystok Teren
57. Sajczyk Andrzej Koło SEP przy Politechnice Białostockiej
58. Sasinowski Grzegorz Koło SEP przy APS S.A.
59. Skorulski Jarosław Koło SEP przy ELREM Sp. z o.o.
60. Sulkowski Marcin Koło SEP przy Politechnice Białostockiej
61. Swiderska Wiesława Koło Oddziałowe nr 2
62. Tolko Tomasz PGE Dystrybucja RE Sokółka
63. Tomaszewski Stanisław PGE Dystrybucja RE Białystok Miasto
64. Tomczak Dariusz Koło SEP przy Zespole Szkół Elektrycznych
65. Trypuć Józef Koło SEP przy BIATEL S.A.
66. Tworkowski Zenon Koło Emerytów Energetyków
67. Tymiński Kamil Koło Studenckie przy Politechnice Białostockiej
68. Uściłło Henryk Koło Emerytów Energetyków
69. Werdoni Jarosław Koło SEP przy Politechnice Białostockiej
70. Więcko Joanna Koło Studenckie przy Politechnice Białostockiej
71. Włodkowski Krzysztof PGE Dystrybucja Oddział w Białymstoku
72. Woliński Krzysztof PGE Dystrybucja Oddział w Białymstoku
73. Zelkowski Ryszard Koło Emerytów Energetyków
74. Zielenkiewicz Mirosław Koło SEP przy RST Sp.J.
75. Żochowski Bogusław Koło SEP przy Orange Polska SA
76. Żurkowski Jan Koło Oddziałowe nr 1
77. Żywolewski Bartłomiej Koło Studenckie przy Politechnice Białostockiej

 

 

 
 
 
Copyright © 2007 Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Białostocki
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Design by MedLAN & pixelpin.com