Strona główna arrow Szkolenia i Egzaminy arrow Kursy przygotowujące do egzaminu
Kursy przygotowujące do egzaminu

Ośrodek Szkoleniowy Białostockiego Oddziału SEP informuje, iż organizuje kursy przygotowujące do egzaminów kwalifikacyjnych. Każdy kurs zakończony jest egzaminem na grupę „E” lub „D”. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie, pocztą, faksem lub e-mailem.

Lp.

Nazwa kursu

Liczba godzin wykładów

 Koszt szkolenia

1.

Dozór i eksploatacja urządzeń instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV w zakresie: obsługi, konserwacji, remontów i montażu.

35 h

320 zł

2.

Eksploatacja i dozór urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1kV  w zakresie: obsługi, konserwacji, remontów, montażu i kontrolno-pomiarowym.

40 h  wykładów

i 9 h ćwiczeń w laboratorium Politechniki Białostockiej

 

400 zł

Płatność na konto: 94 1910 1048 2123 0356 9672 0001 z zaznaczeniem "za kurs".

Uwaga! Ceny szkoleń dotyczą pojedynczych osób. Przy zgłoszeniach grupowych – ceny negocjowane. Istnieje możliwość szkolenia i przeprowadzania egzaminów dla większej ilości osób w zakładach pracy na terenie miasta Białystok i woj. podlaskiego na zasadach i indywidualnie uzgodnionych warunkach.

Nasza oferta jest konkurencyjna na rynku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Kursy nasze prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę: wykładowcy z Politechniki Białostockiej i specjaliści z PGE Dystrybucja Sp. z o.o. (d. Zakładu Energetycznego Białystok), współpracujący z Ośrodkiem od wielu lat, co gwarantuje wysoki poziom zajęć. Świadectwa Kwalifikacyjne wydane przez SEP cieszą się uznaniem, są honorowane i najwyżej cenione przez pracodawców  w całej Unii Europejskiej.
 
 
 
Copyright © 2007 Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Białostocki
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Design by MedLAN & pixelpin.com